menu

Vzhůru na palubu

Vzhůru na palubu

Vzhůru na palubu

Ve dnech 4. až 6. září 2023 vyrazili noví studenti prvních ročníků společně se svými třídními profesorkami Mgr. Marií Štípalovou a Mgr. Lenkou Hořenkovou, výchovnou poradkyní Mgr. Martinou Štěpánovou, kariérovou poradkyní Mgr. Korbelovou, paní psycholožkou Kateřinou Petrusovou MSc.a dvěma animátory Mgr. Tomášem Krchňákem a Mgr. Jiřím Dybalem na adaptační kurz do Beskyd do krásného prostředí horského hřebene Gruně.

Pro naše nové studenty byl připraven bohatý program, jehož cílem bylo navzájem se poznat a adaptovat se na nový kolektiv. Posuďte sami jeho pestrost podle názvu jednotlivých aktivit: Tajné karty, Chaindrill, Abeceda, Upíři, Deka, Jmenovky, Korálky, Rande, Koně a jezdci, Člověče, nezlob se, Vyvolávka, Přísloví, Pírko, Bavíme se?, Burza pomoci, Povolání, Strom s postavami, Dotazník profesní orientace, Karta dnešního dne, Životabáseň, Mars modul, Lano, Balónky, Reklama.

Venkovní aktivity, které díky krásnému počasí tvořily základ pobytu (včetně výšlapu na Bílý kříž) se střídaly s večerními aktivitami ve společenské místnosti/jídelně. Nezapomenutelným zážitkem byl závěrečný večerní program včetně Rulety, Dopisu sobě a aktivitou Klubko a síť, při které jsme provázkem vytvořili pomyslnou síť přátelství, která nám bude oporou, kdykoliv se objeví nějaká starost nebo problém.

Za celý realizační tým Mgr. Martina Štěpánová