menu

Wigym memes – výsledky hlasování

Wigym memes – výsledky hlasování

Pokud si ještě vzpomínáte (a já věřím že ano), ani ne před měsícem se na webu objevila anketa, ve které jste mohli hlasovat o nejlepší meme vytvořený studenty seminářů pedagogiky, psychologie a také 5.A. Pokud si už nepamatujete, nebo byste si toužili prohlédnout soutěžní galerii ještě jednou, zde je odkaz na původní článek. Podle počtu kliků se zdá, že se na ní mrknula více než polovina školy, což je zhruba o 300 lidí více, než kolik zvládlo dokoukat první díl seriálu Premiér.

Tak se pojďme podívat na to, jak jste hlasovali. Začneme memy s tématikou psychologie a pěkně odzadu, ať je to napínavé 🙂

3.místo – 25% respondentů, kteří se zúčastnili ankety, označilo jako jeden ze 3 nejpovedenějších memů výtvor Karolíny Horklové. Je vidět, že téměř všichni zažíváme podobné věci, protože daný stav popsala již Geraldine Aron ve své hře “Můj báječný rozvod”. Jenom ho nazvala PLLL, tedy syndrom “přístupu laiků k lékařské literatuře”.

2. místo obsadil memifikovaný oidipovský komplex, zplozený panem Hynčicou.

1. místo však s přehledem obsadil výtvor Jůlie Válkové, pro který hlasovalo plných 41% účastníků ankety! Je natolik černý, že si tento meme dovolím uvést memem 🙂

Satan: So what are you in hell for? Me: Because of my memes Satan: Can't go  to hell because of memes Me: Here, look al them Satan: - iFunny :)

Tak jo, tady ho máte. Řekl bych, že se máte stydět, ale já pro něj hlasoval taky 🙂 Jo a mimochodem – autorka je z kvinty, takže se trochu bojím toho, co za dobu svého zbývajícího studia ještě vymyslí 🙂

Do druhé kategorie spadly memy týkající se tak či onak současné situace, případně tématu pedagogiky. Tady jste mohli vybírat hned z 18 kandidátů.

3. a 2. místo je v tomto případě dělené – pro oba memy totiž hlasovalo shodně 33% hlasujících. Tak v jakém pořadí je zveřejnit? Dejme tomu podle příjmení autorek – tento se zrodil v hlavě slečny Kaniové:

Vůbec na něj nedejte. Studenti semináře by jistě souhlasili s Jirotkovým Saturninem, který prohlašoval: “Vždycky jsem toužil dostávat úkoly poněkud neobvyklého rázu…” 🙂

Třetina z vás do svého výběru zařadila také výtvor slečny Lakomé:

A vítěz? 1. místo získal meme, který do své „Svaté trojice“ kandidátů zařadilo těžko uvěřitelných 47% hlasujících, tedy více než 150 lidí! Autorkou je opět Alex Lakomá:

Na to můžu říct jenom jediné:

It's a Conspiracy! | Know Your Meme

Gratuluji vítězům, na chodbách je můžete pozdravit jako první oficiální wigymovské meme lordy 🙂