menu

Přednáška o dermatovenerologii

Přednáška o dermatovenerologii

“Přednáška v uvolněném a přátelském duchu, kde jsme se dozvěděli informace ze života studenta medicíny a zajímavosti z oboru dermatovenerologie.”

“Přednáška s paní doktorkou byla velmi zajímavá, dozvěděli jsme se mnoho zajímavého nejen o studiu medicíny, ale také o tom, jaký je skutečný život lékaře”.

“Paní doktorka nás humorně provedla životem studenta medicíny se všemi klady i zápory a představila nám obor, kterému se s vášní věnuje. Přiblížila nám nejběžnější onemocnění kůže, se kterými se denně ve své ordinaci setkává – atopický ekzém a akné. Také nám vysvětlila, jak probíhají procedury jako je lymfodrenáž či různé zákroky kosmetické dermatologie”.

“Přednáška se mi moc líbila!”

“Přednáška pro mne byla velmi přínosná, neboť mi pomohla lépe pochopit, jak dlouhá cesta vede od studia na lékařské fakultě až k otevření vlastní ambulance.”

To je jen několik vět o přednášce paní doktorky Mudr. Sylvy Zajícové (zdravakuze.com), která se uskutečnila ve čtvrtek 23. listopadu 2017 na Wichterlově gymnáziu. Paní doktorce moc děkujeme, že nás navštívila a že si na nás našla ve svém nabitém pracovním programu čas .