menu

Wigym v pohybu aneb Dokážeme obejít Česko?

Wigym v pohybu aneb Dokážeme obejít Česko?

Přidej se k naší výzvě

5. dubna až 2. května

Taky už máte toho neustálého vysedávání u počítače plné zuby, vaše jediná procházka je od monitoru k ledničce a cítíte, že by to chtělo změnu? Pokusme se to tedy změnit, trochu se vyhecovat a zasoutěžit si.

Zajímá vás, zda budou lepší áčkaři nebo béčkaři, chlapci nebo dívky, žáci nebo učitelé? Pojďme to vyzkoušet a zabojovat nejen každý sám za sebe, ale hlavně jako tým.

 

Co je cílem?

Obejít nebo oběhnout dohromady jako třída celou Českou republiku během čtyř týdnů a to tak, že výkony jednotlivců se sčítají.

Kdo vyhrává?

Vyhrává každá třída, které se tento nelehký úkol podaří v daném časovém limitu splnit. Celkovým vítězem je třída, která dojde nejdál.

Co se počítá?

Žijeme v 21. století a každý jste určitě vlastníkem nějakého toho výdobytku moderní doby, který je vám schopen změřit, kolik během týdne ujdete nebo uběhnete kilometrů. Evidence vašich výkonů bude probíhat přes Google Classroom. Podrobnější informace dostanete od svých tělocvikářů přímo do učebny.

Příklady mobilních aplikací, které můžete využít, naleznete zde:

https://istyle.cz/blog/skvely-rok-2020-aplikace-pro-sledovani-chuze-a-behu

Průběžné výsledky budou zveřejňovány na webu školy. Účast každého z vás je pochopitelně dobrovolná, ale každý kilometr se počítá a může rozhodnout o úspěchu vaší třídy. Soutěžení v duchu fair play je samozřejmostí.

Tak nezapomeňte, začínáme v pondělí 5. dubna!!!