menu

Prezentiáda 2024

Prezentiáda 2024
Jako každý rok, i letos od března do května probíhala soutěž prezentačních dovedností žáků nazvaná Prezentiáda. Naši studenti se účastnili školního kola, byli pozváni do krajského kola a jeden z týmů – Fresas – nakonec postoupil i do Grandfinále v Brně.

Tady jsou zážitky děvčat, která nakonec obsadila 6. místo v republice – Adéla Křivánková, Thúy Hoai Trinh z kvinty A:
Prezentiáda je soutěž, která Vám nejen zvýší prezentační dovednosti, ale dá i mnoho užitečných zkušeností. Od začátku to pro nás byla velká výzva – měsíce jsme pracovaly jak na grafické stránce naší prezentace, tak na finálním projevu, ale užívaly jsme si každou minutu naší spolupráce.
Navzdory tomu, že jsme se soutěže účastnily poprvé, 1. místo jsme si vybojovaly jak ve školním, tak krajském kole a měly tu čest se zúčastnit celonárodního Grandfinále v Brně, kde jsme skončily i přes velkou konkurenci v Top 6.
Byl to pro nás neskutečný zážitek, a proto bychom Prezentiádu doporučily všem z Vás. To nejdůležitější, co jsme si z této soutěže vzaly, je inspirace snažit se dál a dál.
Moc děkujeme hlavně panu učiteli Mgr. Dennisi Hennhoferovi, který nám moc pomohl a jel s námi až do Brna, aby nás podpořil.

Oběma děvčatům moc gratulujeme!

Bližší informace o Grandfinále (a soutěži vůbec) najdete na oficiálních stránkách soutěže.