menu

3. ročník silvestrovského turnaje pro wigymáky

3. ročník silvestrovského turnaje pro wigymáky

Vyhlašujeme 3. ročník silvestrovského turnaje v halovém fotbale pro absolventy, profesory, žáky – zkrátka pro všechny wigymáky!

Nazdar Wigymáci, moc vás po roce zase zdravím a jako každý rok pro vás milé spolužáky, staré známé a kamarády pořádám již 3. ročník (po)vánočního turnaje “SilWIGYMster Cupu”.

Pár důležitých informací:

1. Turnaj proběhne ve středu 28.12., a proto na vás apeluji, aby jste už pomalu dávali dohromady týmy, abych věděl s jak velkou účastí můžu tento rok počítat a začít tak vyřizovat další důležité věci.
2. Registrovaná družstva mi zasílejte stejně jako minulý rok do emailu: papen.david@centrum.cz, ve formě “Název družstva” + “barva trik a barva náhradních trik” + “jméno kapitána družstva”.

4. Akce je pro současné či bývalé WIGYMÁKY, a proto vás prosím aby jste v týmu měli maximálně 1 newigymáka, ale jak říkám, zkuste tuto možnost eliminovat, nejde o žádnou fotbalovou veleakci nýbrž o to, aby jsme se zase po roce potkali s bývalými spolužáky, spolužačkami, kamarády, kamarádkami a profesory. Probrali nejnovější drby, večer si sedli k něčemu dobrému tekutému a prostě si udělali super den 🙂

3. Akci stejně jako minulý rok organizuju sám a budu velmi rád za každou zpětnou vazbu, jak se vám akce líbila atd. atd. popřípadě nějaký nápad, který bysme mohli aplikovat 🙂

A poslední prosba jakou na vás mám, PŘIDÁVEJTE DALŠÍ A DALŠÍ WIGYMÁKY, SPOLUŽÁKY, UČITELE, KAMARÁDY, PŘÍTEKYNĚ, ŽENY A DĚTI.

Moc se na vás těším a strašně rád uvidím každého z vás!
Váš David Papuga
#silwigymstercup #wigym